wtorek, 18 kwietnia 2017

Półka na resoraki - super pomysł :)

Czy Wy też macie problem z przechowywaniem zabawek waszych dzieci? Jak już wiecie mój starszy Syn to fan motoryzacji, więc największym problemem jest dla nas przechowywanie wciąż powiększającej się floty samochodów Michała. Wrzucanie ich do szuflady powoduje, że auta się niszczą, pojawiają się na nich zadrapania i odpryski lakieru, a miejsca na półkach niestety coraz mniej. Dziś pokażę Wam sposób na przechowywanie resoraków, który dodatkowo zachęci Wasze dzieci do samodzielnego sprzątania aut. Tak, tak dobrze czytacie DZIECKO SAMODZIELNIE Z RADOŚCIĄ POSPRZĄTA POKÓJ - marzenie rodziców się spełnia 😊.
Rozwiązaniem naszych problemów z przechowywaniem aut, okazała się półka ciężarówka na resoraki  🚙.
Półka wykonana jest ze sklejki, posiada 110 przegródek na resoraki a zapełniona samochodami bardzo ładnie prezentuje się na ścianie. Jej wymiary to : szerokość 120cm, wysokość 63cm, głębokość 4,5cm, rozmiar miejsca na samochodzik wynosi 3,5cm x 9cm.
Michał bardzo lubi układać na niej auta, segregując je według różnych kategorii: kolorystycznie, markami, typem nadwozia lub stopniem "odlotowości", jest to dla niego dodatkowo super zabawa. Półka jest solidnie i starannie wykonana i  jest bardzo łatwa w montażu, zobaczcie sami.
Polecamy z czystym sumieniem, naszą półkę kupiliśmy u Pana Michała:
https://www.olx.pl/oferta/duza-polka-na-resoraki-polka-na-samochodziki-ciezarowka-CID88-IDgIai1.html
Zdjęcia do artykułu wykonała mama :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony tutaj komentarz :)