środa, 26 lipca 2017

Co czytać z małym pasjonatem motoryzacji?

Od kiedy Michaś rozpoczął naukę czytania  staramy się wybierać dla niego ciekawe książki, żeby dodatkowo zachęcać go do samodzielnego czytania. Oczywiście do lektury o tematyce motoryzacyjnej naszego Synka namawiać nie trzeba, w związku z tym dziś polecamy Wam właśnie taką książkę autorstwa Rob Lloyd Jones'a pod tytułem "Samochody bez tajemnic" wydawnictwa Olesiejuk.

Michaś okrzyknął ją najwspanialszą pozycją  w swojej biblioteczce i zagląda do niej kilka razy dziennie. Gdzie kryje się fenomen tej książki?
Książka jest w twardej oprawie i składa się z 13 grubych stron. Na każdej stronie znajdują  się ciekawe kolorowe ilustracje oraz informacje na temat samochodów. Odnajdziemy tu opis kolejnych etapów  produkcji, zasad działania pojazdu, budowy silnika, napraw w warsztacie, wyścigów samochodowych, oraz historii motoryzacji, kończąc naszą przygodę na złomowisku. Informacje zawarte w książce są zwięzłe, zrozumiałe i bardzo ciekawe.
Najbardziej interesującym element tej lektury są okienka, których w książce jest bardzo dużo zdarzają się podwójne a ich odnajdywanie przynosi wielka frajdę. To właśnie owym mnożącym się okienkom książka zawdzięcza  tak wielkie uznanie Michałka 😁.
Zobaczcie sami:
 
Michaś z wielką chęcią  przegląda i samodzielnie czyta "Samochody bez tajemnic", szczerze polecamy tę lekturę fanom motoryzacji😁.
Książka do kupienia TU 😊.

P.S. Zdjęcia autorstwa mamy 😏.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony tutaj komentarz :)